O MNĚ

RAING. RADKA MYŠKOVÁ 

podpora v osobním rozvoji, 

moderátorka, cestovatelka

Největší roli v životě Radky Myškové  doposud hraje cestování a osobní rozvoj. Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřady vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra.

 

_IMG_002

V roce 2003 se však rozhodla, že si bude vládnout sama a stane se architektkou vlastního života. Po pěti letech nejvyšší úřad ve státě opustila, aby si začala plnit svůj dětský sen, kterým bylo cestování.  Od té doby navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky www.sperkyzmexika.cz

 

 

RaDuše foto II. - vizitkaPo mnoha letech na cestách podnikla nejdůležitější cestu v životě – do sebe sama. Začala se zajímat o osobní rozvoj, který se stal součástí její práce a seberealizace. V současnosti studuje psychosociální studia na Pražské vysoké škole psychosociálních studií, pořádá prožitkové semináře a osobní konzultace, nejvíce se zaměřuje na témata spojená s životním posláním, životní změnou a objevování a rozvoj silných stránek člověka, jeho talentů. Je poRADcem osobního rozvoje, akreditovanou ICF koučkou – členkou EMCC CZECH, o.s. Ve své práci využívá zkušenosti získané studiem, ale hlavně osobní zkušeností. Vše, o čem přednáší, prožila na vlastní kůži. Smyslem její práce je být podporou a inspirací všem, kdo chtějí poznávat sami sebe, porozumět své životní situaci, změnit programy v hlavě a nebát se žít dle svých přání a snů. Jejím darem je otevřený, laskavý přístup a schopnost vytvořit prostor důvěry.

IMG_8731 (2)

V současnosti si plní další velký sen a tím je moderování. Stát se umělcem mluveného slova ji naprosto okouzlilo. Moderuje oslavy, módní přehlídky, privátní eventy, talkshow, slyšet jste ji mohli z vln radia Streetculture. Svůj moderátorský um již po tři roky vylepšuje studiem publicistiky. V květnu 2015 si splnila jeden ze svých snů, kdy moderovala TEDx Prague Woman 2015 – „Momentum“ v pražské Lucerně a následně v říjnu TEDx Prague 2015 – „Mám sen“ na Nové scéně Národního divadla. Na záznam z TEDx PragueWomen z Lucerny se můžete podívat zde: TEDxPragueWomen Lucerna

 

Angažuje se v dobrovolnictví v Česku i v Mexiku, spolupracuje s organizací United Vision a Klokánek Hostivice. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčin další velký sen je šířit inspirativní lidské příběhy.

Poslechněte si zdarma mou přednášku o INTUICI zde: INTUICE   anebo o ŽIVOTNÍM POSLÁNÍ ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

 

Více o mně naleznete v článku Pravého domácího časopisu zde: Raduše  234

fotografka (5)dobrov detiIMG_6012

 

IMG_4770IMG_4769IMG_4759 (2)IMG_4756IMG_4751 (2)IMG_4750

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další web používající WordPress