Go to Top

seminář JAK ŽÍT SVÉ SNY

Máte svá přání či sny po jejichž realizaci toužíte, ale nevíte „JAK to udělat?“ Jak si lépe vymezit své sny, cíle a touhy a proměnit je v realitu? Co udělat proto, abyste si do života přitáhli co a koho chcete a po kom toužíte? Přestaňte odkládat úspěch a začněte žít svůj sen! Získáte tak pocit naplnění, radosti a smysluplnosti.

Raduše

Obsah prožitkáře JAK ŽÍT SVÉ SNY

Prožitkový seminář „Jak žít své sny“ Vám pomůže přesně popsat Vaše sny a přání. Rozpoznáte, proč je vlastně chcete uskutečnit a získáte konkrétní návod, jak překonat překážky, které stojí v cestě za Vaším snem. Pomůže Vám v sobě opět objevit nadšení a touhu, kterou v sobě možná už řadu let ukrýváte či potlačujete. V průběhu dne si ukážeme, jak krok za krokem definovat své sny a přání, prozkoumáme Vaše postoje a přesvědčení, sestavíme konkrétní plán pro splnění vašich cílů. Vytvoříme prostředí, které emočně i fyzicky podpoří naplnění Vašeho snu. Dozvíte se, jak v plnění svého snu vytrvat a nesklouznout zpět do „stereotypu všedních dní.“ Společně vytvoříme mapu cesty, kterou můžete použít na realizaci jakéhokoli přání či snu ve Vašem životě!

Komu je prožitkář určen?

Těm, kdo znají svá přání, sny a touhy, ale doposud nenašly ten správný způsob, jak je zrealizovat. Těm, kdo neustále odkládají splnění svých přání „napotom.“ Těm, kdo chtějí žít život, o kterém vždy snili – mít práci snů, skvělé vztahy, zdravé tělo a klidnou mysl. Těm, kdo absolvovali prožitkář „Objev své životní poslání aneb Jakou cestou se vydat“ – není podmínkou. Těm, kdo čtou tyto řádky a cítí, že si právě přitáhli možnost, jak něco změnit, jak žít život dle svých představ. Tem, kdo chtějí konečně pochopit, že plnit si SNY a PŘÁNÍ je v podstatě VELMI JEDNODUCHÉ!

Společně nalezneme odpovědi na tyto 3 základní otázky:

  • Jak si přesně vymezit své sny a přání?
  • Jak odstranit překážky, které mi brání v jejich realizaci?
  • Jaké jsou účinné strategie a kroky vedoucí k naplnění přání a snů?

Místo konání: ATELIÉR Kaprova ul. 6, Praha 1, zastávka MHD "Staroměstská". Zakončení semináře proběhne na UNIKÁTNÍ PRAŽSKÉ STŘEŠE S 360 stupňovým výhledem na MATKU MĚST!

Délka prožitkáře: 10:00 - 17:00 hod.

Cena: 1.111,- ,- Kč/os., zahrnuje kávu, čaj, vodu a drobné občerstvení po celou dobu semináře, a také skleničku špičkového moravského vína, kterou si v závěru semináře vypijeme na unikátní pražské střeše s 360 stupňovým výhledem na Prahu.

Termíny v květnu:  16.5.2015 10:00 - 17:00 hod. vyprodáno

Termíny v červenci: sobota 4.7. 2015 10:00 - 17:00 hod.

Termín v září: bude upřesněn 

Pokud máte motivaci začít si plnit svá přání a žít život dle svých představ a snů, s radostí Vám na této cestě budu dělat průvodce.

Pro přihlášení klidnětě ZDE: popř. napište na ra-duse@seznam.cz nebo zavolejte na tel. 602290195. Po přihlášení Vám budou obratem zaslány podrobnější informace. Děkuji Vám!

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář