Go to Top

Individuální poRADenství

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE OSOBNOSTNÍHO RŮSTU A ROZVOJE - práce, partnerské vztahy, práce, přijetí strachu, motivace ke změně, životní poslání, vize a sny.

Nejčastěji konzultovaná témata:

drema_job

Práce - nejste spokojeni s Vaší současnou prací a hledáte motivaci ke změně? Nevíte nebo jen tušíte CO byste chtěli v budoucnu dělat? Chcete si stanovit  jednotlivé kroky, které Vás dovedou k práci, jenž Vás bude naplňovat? Na vše, co byste chtěli ve Vašem pracovním životě mít, se podíváme při  při individuální konzultaci.

Cena konzultace: 790,- Kč/60 min.      nebo    990,-/90 min. - doporučuji

 

 

 

Partnerské a jiné vztahy - máte nefunkční či spatně 1261655-img-par-migle-vztahyfungující vztahy? Nerozumíte si s partnerem, s rodinou, s kolegy v práci? Chcete zjistit PROČ je tomu tak? Chcete na sobě pracovat a stát se skvělým partnerem, dcerou, synem, kolegou, tatínkem, maminkou, kamarádkou, kamarádem? Společně objevíme, jak se zbavit PROGRAMŮ V HLAVĚ, která Vám v tom brání a jaké podniknout kroky k tomu, abyste ve Vašich partnerských vztazích zažívali harmonii.

Cena konzultace: 790,-/60min.   nebo     990,-/90 min. - doporučuji

 

article-719_page1270_strach_is_000004971968xsmall-2

Strach - máte strach nebo obavy? Vracejí se Vám do života negativní emoce? Při individuální rozhovoru společně zjistíme,  proč tyto negativní emoce prožíváte, jak vznikají a kde je jejich příčina a jak je možné s nimi pracovat a zbavit se jich!

Cena konzultace: 790,- /60 min.  nebo      990,-/90 min. - doporučuji

change-roadsign

Motivace ke změně - stále se pokoušíte o změnu, ale nedaří se Vám ji zrealizovat či zdárně dokončit?  Necítíte motivaci k práci? Máte stanoveny cíle, ale chybí Vám disciplína k jejich dosažení? Hledáte člověka, který Vás bude motivovat a podpoří Vás? Přijďte na osobní konzultaci a společně nalezneme způsob, kterým ve Vás motivaci opět nastartovat.

Cena konzultace: 790,-/60 min.      nebo   990,-/90 min. - doporučuji

life-purposeŽivotní poslání - chcete se lépe rozhodnout, kterou cestou se máte v životě dále vydat? Kam investovat svou energii? Toužíte objevit své životní poslání? Objevte dar ukrytý v každém z nás! Jde to Jedno-Duše a KAŽDÉMU! Poznejte svůj smysl života a získejte klid a sílu k vytvoření úžasné budoucnosti – té, která je naplněna láskou, radostí a hojností. Pokud budete žít „smyslem“ svého života, naleznete naplnění a radost ve všem, co děláte.

Přednášku na téma "životní poslání" můžete zdarma poslechnout zde: OBJEV SVÉ ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ

Cena konzultace: 790,-/60 min.    nebo      990,-/90 min. - doporučuji

cesta_4Vize a sny - máte svá přání či sny po jejichž realizaci toužíte, ale nevíte "JAK to udělat?" Jak si lépe vymezit své sny, cíle a touhy a proměnit je v realitu? Co udělat proto, abyste si do života přitáhli co chcete a po kom toužíte? Pomohu Vám přestat odkládat úspěch a realizovat Vaše přání a sny! Získáte tak pocit naplnění, radosti a smysluplnosti.

Cena konzultace: 790,-/60 min.      nebo     990,-/90 min - doporučuji

Jak to probíhá? Při rozhovoru používám jednak techniky, které jsem si osvojila v koučovacím výcviku (Academy of coaching excellance) i studiem na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Používám také metody, která jsem sama vyzkoušela na seminářích osobního rozvoje, které jsem absolvovala (transakční analýza, metoda RUŠ, Intuice s Draganem Vujovičem, Umělcova cesta,....). Nejvíce zapojuji vlastní intuici a pracuji s neverbální komunikací. Pokládám otázky, které Vás vrací "zpět k sobě" a Vy tam nacházíte odpovědi, které pramení přímo z Vás. Vždy respektuji Váš rytmus, Vaše požadavky a volím takový způsob práce, který Vám nabídne nový úhel pohledu, nové řešení či možnost vhledu do sebe sama.

Cena jedné individuální konzultace je 790 Kč / 60 minut    nebo    990,-/90 minut. Vzhledem k tomu, že první konzultace slouží k seznámení, navrhuji delší - cca 90 minutovou. S radostí vyhovím Vašim časovým přáním a požadavkům - nabízím možnost konzultací v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách. Konzultaci je možné realizovat také přes SKYPE. Objednací lhůta je v rozmezí několika dní.

Ať už řešíte cokoliv – nespokojenost v partnerství, v práci, stres či přepracování, přestaňte zoufat. Řešení už teď máte v sobě. Někdy stačí 60 minut a zjistíte věci, které vám navždy mohou změnit život k lepšímu. Přijďte se o tom přesvědčit.

Objednejte si schůzku ještě dnes na ra-duse@seznam.cz nebo na tel. 602290195

Těším se na Vás!!!

Napsat komentář