CHYBÍ VÁM V ŽIVOTĚ RADOST?

Často se sama sebe ptám, co ještě mohu udělat, abych své Duši mohla naservírovat jeden z nejlahodnějších pokrmů – totiž RADOST! Pokud člověk najde odpověď na otázku „Kdo jsem?“ a „Jaký je smysl mého života?“, začne onu krásku se jménem Radost nacházet ve všem, co dělá. Proto je důležité mít na paměti, proč tu jsme. Jsme tu, abychom se učili, abychom rostli a vyjadřovali se. Skrze to přinášíme velké dary a jsme přínosem pro ostatní. Znám lidé, kteří říkají: „Vydělávám peníze, jsem úspěšný a přesto cítím, že je tu ještě něco jiného.“ Sama jsem z vlastní zkušenosti přesvědčena, že tu ještě něco jiného je. Říká se tomu nadšení a pramení to ze smysluplného prožívání života.

Mnoho lidí si myslí, že jejich život žádný smysl nemá. Já přesto tvrdím, že máte. Smyslem života není obtížná zátěž, kterou musíte nést na svých bedrech. Jde spíše vyjádření toho, kdo jste. Pochopení sebe sama. Pokud pochopíte, že smyslem vašeho života je šířit pozitivní energii například skrze jídlo, najdete také způsob, jak rozšířit váš obchod s pečivem či zeleninou. Smyslem života může být cokoli, co vám rozproudí krev v těle a dokáže vás nadchnout. Čím širší smysl života si určíte, tím lépe, protože tím větší prostor ponechává nadšení a možnostem, jak jej zrealizovat. Pokud se obáváte, že smysl vašeho života nebude dost vážný nebo velký nebo dost na úrovni, podívejte na následující příklad toho, co mi mí klienti odpověděli, když měli dokončit větu: „Smyslem mého života je…: ŽÍT ŽIVOT JAKO DOBRODRUŽSTVÍ, ROZDÁVAT RADOST, POMÁHAT DRUHÝM, MÍT VÝZNAM, PŘEKRAČOVAT HRANICE, HRÁT SI A BAVIT SE, ŠÍŘIT LÁSKU, PŘEDAT POZNÁNÍ, BÝT MAMINKOU.

Smyslem života je cokoliv, co se týká vašeho srdce a co je pro vás důležité. Jestliže pracujte jen pro peníze a nejste hrdí na to, co děláte, je možné, že jste si smysl svého života přestali uvědomovat nebo si ho dopousud nedefinovali. Můžete si to ověřit na tom, jak se cítíte. Jste nadšení nebo si práci vysvětlujete tak, že si řekněte: „Jestliže tohle neudělám já, udělá to někdo jiný?“ Většinu lidí natolik zaměstnávají potřeby každodenního života, že jsou šťastní, když mají den za sebou. Je těžké žít smysluplně, když se život točí kolem všedních problémů a jste neustále přetíženi. Když si uděláte čas, abyste smysl života určili, získáte větší prostor a více času, budete mít více energie a budete soustředěnější. Život se pak změní k lepšímu. SMYSLE ŽIVOTA JE TO, KÝM JSTE A CO VÁS VZRUŠUJE!

Stále hledáte své životní poslání? Anebo už tušíte, ale nejste si dostatečně jisti, co je Vaším smyslem života? Pak přijmě mé srdečné pozvání na prožitkový seminář „OBJEV SVÉ ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ aneb JAKOU CESTOU SE VYDAT“  Více zde:  http://ra-duse.cz/co-nabizim-cena/seminar-formular/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *